Сергій Соболєв: Юлія Тимошенко – єдиний кандидат з чіткою програмою реформ

25 березня заступник голови парламентської фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв відвідав Бердянський район Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, народний депутат разом із довіреною особою кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко Миколою Ільїним зустрівся з працівниками сільгосппідприємства в селі Дмитрівка.

Тарифна політика, пенсії, субсидії, скорочення медичних закладів у селах, скасування антикорупційного законодавства та корупційні оборудки на сотні мільйонів в оборонній сфері – далеко неповний перелік питань, які Сергій Соболєв обговорив із селянами.

Виборці також переймалися тим, чи можуть їхні голоси насправді вплинути на розвиток країни в найближчій перспективі, адже більшість із виборців втратила надію на краще майбутнє.

«Юлія Тимошенко є на сьогодні єдиним кандидатом, який запропонував країні чітку програму реформ. Тож можна гарантувати врегулювання тарифів на комунальні послуги та масштабну конституційну реформу вже в перші півроку після обрання на посаду Президента», – зазначив Сергій Соболєв.

Парламентарій висловив переконання, що нинішня влада вже в першому турі отримає від українського народу той вирок, на який заслужила.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова