Сергій Соболєв взяв на контроль проблеми місцевого самоврядування на Запоріжжі

11 лютого під час робочого візиту на Запоріжжя народний депутат України, перший заступник голови фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді Сергій Соболєв провів зустріч із головами рад та керівниками ОТГ Приазовського, Приморського та Мелітопольського районів.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, під час живого спілкування з мешканцями області обговорювалося широке коло проблемних питань, насамперед, – невиконання державою обіцянок щодо всебічної підтримки об’єктів самоврядування.


Мер Приморська Оленка Божкова звернула увагу депутата на постійну зміну правил гри з боку держави в питаннях оподаткування. Це, зокрема стосується збільшення розміру курортного збору для іноземних громадян і ускладнення процедури його адміністрування, що ставить під загрозу наповнення місцевого бюджету.

Ще однією болючою проблемою, на яку під час зустрічей звернули увагу голови об’єднаних територіальних громад, стало несподіване зменшення норм оподаткування сільськогосподарських земель. У результаті місцеві бюджети недоотримали майже половину запланованих надходжень і змушені були терміново коригувати свої бюджети.

«Владні органи останнім часом все більше нагадують «мавпу з гранатою». За ці роки у наших громадян сформувався специфічний імунітет до такої безвідповідальної політики. Однак, треба розуміти, що вона перекриває будь-які перспективи для успішного розвитку країни. Тому підходи до взаємин із місцевим самоврядуванням будуть кардинально змінені після президентських виборів», – зазначив Сергій Соболєв.

Політик ознайомив голів громад з основними положеннями «Нового економічного курсу», розробленого під керівництвом лідера «Батьківщини», та запевнив у невідкладному вирішенні проблем місцевого самоврядування після зміни влади у країні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова