Сергій Соболєв: Влада перетворила газові схеми на джерело збагачення

10 лютого народний депутат України від «Батьківщини» Сергій Соболєв відвідав із робочим візитом Михайлівський район Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, виступаючи перед місцевими жителями у районному будинку культури, депутат представив звіт про роботу фракції «Батьківщина» у Верховній Раді та відповів на численні запитання. Більшість із них торкалася найбільш болючих проблем сільської місцевості – підняття тарифів на житлово-комунальні послуги, труднощів при отриманні субсидії, недоліків медичної реформи.

Коментуючи тему підвищення ціни на газ і житлово-комунальні послуги, політик зазначив, що особисту відповідальність за це несе Президент країни.

«Якщо Янукович дозволив найдешевший газ власного виробництва продавати не населенню, а бізнесу, то Порошенко пішов ще далі – дозволив вивозити цей дешевий газ із собівартістю 90 доларів за кордон і продавати там за потрійною ціною. Це при тому, що населення на потреби опалення змушене купувати його за «драконівськими тарифами», – зазначив Сергій Соболєв.

На думку депутата, контроль Президента над призначенням членів НКРЕКП дозволив йому мати прямий вплив на формування тарифної політики і використовувати це в корупційних інтересах.

«Президент та його оточення перетворили газові схеми на джерело особистого збагачення. Коли спостерігаєш за тим, що коїться у державі, задаєшся логічним запитанням: чи не є Порошенко новим Януковичем, лише розумнішим і хитрішим? Зверніть увагу, що кожен другий із парламентської фракції БПП – виходець із колишньої Партії регіонів»,– наголосив парламентарій.

Сергій Соболєв закликав мешканців району на майбутніх президентських виборах дати політичну оцінку діяльності нинішньої влади і покласти край політиці розкрадання країни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова