Сергій Соболєв вимагає зупинити медичне самочинство на Запоріжжі

Народний депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв звернувся до міністра охорони здоров’я щодо критичної ситуації навколо реорганізації 5-ї міської лікарні екстреної медичної допомоги.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, у зверненні до Зоряни Скелецької політик звертає увагу на критичну ситуацію у провідній клініці Запоріжжя, що склалася через, так зване, реформування хірургічних та інших відділень.

Насправді йдеться про банальне скорочення кількості ліжок і медперсоналу, що значно вплине і на кількість пацієнтів, яких зможе прийняти лікарня.  і на якість наданих медичних послуг.

«Колектив лікарні неодноразово звертався до уповноважених органів із проханням з’ясувати доцільність проведення такої реформи та дослухатися до професійної думки лікарів, які працюють у закладі. Однак, до створеної мером Запоріжжя комісії, якій доручено вирішити ці питання, включили зацікавлених осіб, до яких апелюють медики», – зазначив у своєму зверненні Сергій Соболєв.

Враховуючи важливість вирішення цієї ситуації, депутат закликав Зоряну Скелецьку створити незалежну комісію при МОЗ.

Представник «Батьківщини» впевнений, що перевірку раціональності та законності реорганізації відділень провідної клініки Запоріжжя повинні проводити представники профільних медичних установ на чолі з міністерством. Лише тоді можна гарантувати об’єктивність розгляду конфліктної ситуації та ухвалити рішення в інтересах мешканців Запорізького краю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова