Сергій Соболєв: Треба дати по руках земельній мафії

17 грудня народний депутат України Сергій Соболєв відвідав Кам’янсько-Дніпровський район Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку, народний обранець зустрівся з жителями сіл Іванівнка і Благовіщенка, де 24 грудня відбудуться вибори в ОТГ.

25485256_1478372045613856_51408176_o
Спілкуючись із земляками, Сергій Соболєв представив їм кандидатів від «Батьківщини» та виклав основні програмні засади партії в сучасних політичних реаліях. Депутат зробив особливий акцент на актуальному для селян питанні – відкритті ринку сільськогосподарських земель.

«Фракція ВО «Батьківщина» у Верховній Раді зробила все можливе для продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель. Наші депутати ведуть активну боротьбу з місцевою земельною мафією, яка під виглядом реалізації програм «Урожай-2016» та «Урожай-2017» намагалася вивести в тінь 40 тис. гектарів сільськогосподарських земель Запорізької області», – зазначив політик.

Сергій Соболєв запевнив мешканців Запорізького краю, що попри участі в цих схемах вищого керівництва облдержадміністрації, їх не вдасться реалізувати завдяки принциповій позиції «батьківщинівців».

Народний депутат назвав головним інструментом протидії таким схемам у майбутньому ухвалення закону про передачу земель за межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова