Сергій Соболєв побував із робочим візитом на Запоріжжі

14 квітня народний депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв побував із робочим візитом у Запорізькій області.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, депутат провів зустріч із мешканцями Михайлівського району на базі «Агрофірми імені Мічуріна».

Разом із народним депутатом до Михайлівки у цей день завітали депутати Запорізької обласної ради від «Батьківщини» Олександр Старух, Віктор Дудка, Геннадій Шевченко, а також Михайлівський селищний голова Олександр Ракша.

Виступаючи перед місцевими жителями, Сергій Соболєв розповів їм про переваги й недоліки процесу децентралізації в Україні, приділивши увагу проблемним для сільської місцевості аспектам медичної реформи. Одним із найболючіших проблем для жителів Михайлівського району, славного своїми високими врожаями, є перебіг земельної реформи. Парламентарій запевнив сільських трударів у непохитній позиції «Батьківщини» щодо захисту українських чорноземів від розпродажу.

«Сьогодні «Батьківщина» наполягає на включенні до порядку денного Верховної Ради та ухваленні законопроекту, який усуває можливості шахрайства при укладанні договору емфітевзису. Нині він перетворився на механізм незаконної приватизації земель сільськогосподарського призначення», – зазначив Сергій Соболєв.

За словами політика, фракція «Батьківщина» й надалі наполягатиме на продовженні мораторію на продаж сільськогосподарських земель, доки не запрацює бездоганний законодавчий механізм захисту їх від розпродажу за безцінь.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова