Сергій Соболєв: Основним завданням Президента має стати повернення молоді з-за кордону

26 березня в рамках робочого візиту до Запорізької області заступник голови парламентської фракції ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв провів зустріч зі студентами та викладачами Бердянського державного педагогічного університету.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Доповідаючи про основні пункти програми кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко, народний депутат від «Батьківщини» окреслив, зокрема, і пропозиції з удосконалення системи освіти та перспективи розвитку молодіжної політики.

«Основними завданнями нового Президента мають стати повернення молоді з-за кордону і збереження молодих спеціалістів в Україні. Реалізувати це можна лише за умови стрімкого підвищення соціальних стандартів, створення нових робочих місць та гідної оплати праці», – зазначив Сергій Соболєв.

Парламентарій також озвучив викладені в «Новому курсі України» пропозиції про зниження відсоткових ставок для кредитування купівлі нового житла та надання пільгових кредитів молоді для започаткування власного бізнесу.

Сергій Соболєв наголосив, що реалізація програми змін розпочнеться відразу після перемоги Юлії Тимошенко на президентських виборах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова