Сергій Соболєв: Місцеві вибори можуть дати поштовх розвитку країни

16 грудня народний депутат України Сергій Соболєв побував у Приморському районі Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, народний обранець зустрівся з мешканцями сіл Лозуватка, Мануйлівка, Петрівка та Новоолексіївка, де 24 грудня відбудуться вибори депутатів та голови новоствореної ОТГ.

Resize of SL375279
На початку зустрічі Сергій Соболєв запитав у присутніх: «Як така багата країна може так бідно жити?» і пояснив цей парадокс безвідповідальним ставленням українців до вибору влади.

«Майбутні місцеві вибори можуть або дати поштовх розвитку країни, або загальмувати його. Маємо розуміти, що підтримуючи кандидатів від чинної влади, ми даємо згоду на її «псевдореформи», а це і скорочення медичних пунктів на селі, і несправедливе нарахування пенсій, і зростання тарифів на газ та електроенергію», – заявив депутат від «Батьківщини».

Resize of SL375276
Сергій Соболєв зупинився детальніше на законодавчих ініціативах депутатів-батьківщинівців щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі, що залишилась єдиним, ще не розграбованим ресурсом України.

Фракція «Батьківщини» у Верховній Раді підтримує ідею передачі землі за межами населених пунктів у власність громад, що дозволить збільшити надходження до місцевих бюджетів і дасть поштовх для розвитку сіл та селищ.

Звертаючись до жителів Запорізького краю, народний депутат закликав їх зважено та розсудливо підійти до виборів місцевої влади, підтримавши на виборах кандидатів від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова