Сергій Соболєв: Медична реформа потребує перегляду

12 лютого народний депутат України, перший заступник голови фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Сергій Соболєв відвідав Веселівський район Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного осередку «Батьківщини, під час зустрічі з місцевими жителями політик відповів на широке коло проблемних запитань. Громадян особливо турбував перебіг медичної реформи.

У районному будинку культури зібралося понад 300 громадян. Вони запитували політика про стан державних справ, а людей похилого віку найбільше турбувала проблема медичного забезпечення у сільській місцевості.

Народний депутат висловив переконання у необхідності кардинального перегляду так званої «медичної реформи», яка носить відвертий антисоціальний характер.

«Запроваджена урядом модель, ніде не працює, окрім двох найбагатших країн Європи – Швейцарії та Великої Британії. Громадяни цих держав мають вдвічі-втричі вищі прибутки, аніж середній європеєць. Вони можуть собі дозволити оплачувати з власної кишені більшість медичних послуг. Наші ж громадяни, особливо в сільській місцевості, знаходяться на межі виживання», – зазначив Сергій Соболєв.

Саме через невідповідність медичної реформи соціально-економічним умовам розвитку країни фракція «Батьківщина» у парламенті не голосувала за її впровадження. За словами Сергія Соболєва, введення в лікарнях платних послуг без впровадження медичного страхування здатне перетворитися у реальний механізм геноциду, особливо у сільській місцевості, де триває скорочення кількості медичних закладів.

Народний депутат ознайомив мешканців району з пропозиціями партії щодо впровадження страхової медицини, відображених у Новому курсі Юлії Тимошенко. Політик запевнив, що у разі перемоги «Батьківщини» на президентських перегонах діюча медична реформа буде радикально переглянута.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова