Сергій Соболєв: Лише люди зможуть зупинити земельну авантюру влади

12 лютого Запоріжжя відвідав перший заступник голови фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Сергій Соболєв.

Сергій Соболєв разом із лідером місцевих «батьківщинівців» Олександром Старухом провів прес-конференцію, присвячену земельному питанню.

Депутат проінформував журналістів про категоричну незгоду «Батьківщини» з позицією пропрезидентської монобільшості з ухвалення сумнозвісного земельного закону та нагадав присутнім про результати останніх соціологічних досліджень, які свідчать про незгоду українців розпродавати чорноземи.

«Процес розгляду правок до закону у сесійній залі свідчить про кризу парламентаризму. «Слуги народу» методично демонструють зневажливе ставлення до думок опозиції і настроїв громадян. Ми розцінюємо таку позицію як зраду інтересів українців і байдужість до майбутнього країни. Вважаємо, що такий руйнівний для країни сценарій може зупинити лише організований спротив громадян», – зазначив Сергій Соболєв.

Голова обласного осередку «Батьківщини», депутат обласної ради Олександр Старух повідомив про останні рішення, прийняті запорізьким Штабом захисту рідної землі. За його словами, партійці разом з аграріями готуються до активних громадських дій і на місцях, і у столиці. Депутат запевнив земляків у непохитності намірів депутатів обласної ради вчергове звернутися до центральних органів влади з вимогою зупинити земельну аферу.

«Батьківщинівці» закликали небайдужих жителів Запорізького краю активно долучатися до руху з захисту землі від розпродажу. Про найближчі плани і заходи пообіцяли інформувати через місцеві осередки Штабу захисту рідної землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова