Сергій Соболєв: «Батьківщина» стане гарантом дотримання економічних прав простих українців

«Батьківщина» готова захищати соціально вразливі верстви населення від можливих наслідків «шокових» реформ нової влади.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, про це в Бердянську заявив заступник голови фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Сергій Соболєв.

Перебуваючи в Бердянську, парламентарій провів низку зустрічей з місцевою громадськістю, представниками середнього бізнесу та партійними активістами «Батьківщини». Найбільше людей цікавила можливість уникнення ризиків, пов’язаних зі швидким впровадженням новою владою низки реформ. Передусім ішлося про запровадження ринку землі, формування ціни на газ та про приватизацію підприємств державної власності.

«У жодному разі не заважаючи новій владі працювати, ми принципово стоятимемо на захисті інтересів власників земельних паїв, тих громадян, які отримують субсидії, інших малозабезпечених українців, доля яких залежить від здатності уряду ефективно розпоряджатися державною власністю. Партія готова виступити гарантом дотримання їх економічних прав», – зазначив під час зустрічі з бердянцями Сергій Соболєв.

Народний депутат від «Батьківщини» висловив впевненість у незворотності обраного країною шляху на швидкі та ефективні реформи. Водночас парламентарій наголосив на необхідності створення дієвих запобіжників, здатних убезпечити громадян від загроз, пов’язаних зі швидкими змінами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова