Сергій Панасюк: На перше місце завжди ставлю інтереси держави та громади

У Камені-Каширському депутата міської ради, голову фракції від «Батьківщини» Сергія Івановича Панасюка знають не лише як порядну, відповідальну й працелюбиву людину, але і як великого патріота рідного краю, життєлюба та людину, яка звикла відповідати за свої слова.

Ще в перші роки незалежності нашої держави разом з однодумцями заснував та очолив «Спортивний клуб «Юність», який і до сьогодні проводить велику кількість спортивно-масових заходів. Завдяки цьому молодь виховується в дусі патріотизму, прагненні боротися і перемагати, гартувати свої тіло і дух.

З початку воєнних дій на Донбасі, політик багато зробив для збору та відправлення перших гуманітарних вантажів бійцям АТО.

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну він шукав кошти на бронежилети, тепловізори, розгрузки, транспортні засоби для наших захисників. З цією метою ним, чи не щонеділі проводяться благодійні турніри з футболу, баскетболу, класичного та пляжного волейболу, шахів та шашок, на яких успішно збираються кошти на потреби Збройних Сил України.

Сергій Іванович запровадив у рідному Каміні-Каширському традицію самотужки виготовляти жовто-блакитні прапори України та червоно-чорні бойові прапори УПА і не тільки прикрашати на державні свята ними рідне місто, а й роздавати їх охочим жителям міста та району.

З початком російської агресії долучився до спорудження блокпостів, що тримають рубежі з Білорусією. Силами Сергія Панасюка та однодумців, віднайдено, піднято із забуття, відновлено багато могил борців за волю і незалежність України, які склали на території Камінь-Каширщини.

Сергій Панасюк подає гідний приклад підростаючому поколінню і робить все від нього залежне, щоб якомога швидше прийшла Перемога, а Україна не лише зажила мирним  та щасливим життям але й стала повноцінним членом родини народів вільної Європи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова