Сергій Дмитрук в умовах війни – відданий своїй справі волонтер

Заступник голови Камінь-Каширської районної ради, голова фракції ВО «Батьківщина» у районній раді, керівник Камінь-Каширської «Батьківщини», мудрий управлінець, в умовах війни – відданий своїй справі волонтер.

Сергій Олександрович – член добровольчого формування територіальної громади (ДФТГ). З його ініціативи, у Камінь-Каширській районній раді була проведена позачергова сесія, за рішенням якої всі вільні залишки коштів передані для потреб Збройних Сил України.

Протягом усіх місяців війни депутати районної та міської рад на чолі з Сергієм Дмитруком займалися закупівлею продуктів харчування та збором коштів для потреб ЗСУ.

На Волині завжди було доброю традицією підтримувати дружні стосунки з нашими сусідами – поляками. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну така співпраця лише посилилась. Камінь-Каширська районна партійна організація завдяки тісній співпраці з польським волонтерами придбала та передала одному з підрозділів української армії квадрокоптер та автомобільне паливо.

Протягом усіх місяців війни Сергій Олександрович не лише працював у напрямку перемоги як депутат-волонтер, але й ініціював проведення спортивних змагань у Волинській області під гаслом «Наближаємо Перемогу разом», на яких було зібрано понад 50 тис. грн. та передано на потреби ЗСУ. Серед проведених змагань у Камінь-Каширському районі був організований районний фестиваль з міні футболу, міжрайонний фестиваль з мініфутболу серед ветеранів, районний фестиваль з ігрових видів спорту, міський фестиваль з паркового волейболу.

Окрім організації спортивних змагань зі збору коштів для ЗСУ, щомісячно частину заробітної плати Сергій Олександрович віддає для потреб Збройних Сил України.

«Кожен наближає Перемогу, як тільки може. Але вона невідворотна!» – переконаний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова