Сергій Бєлашов: Підвищення тарифів на опалення для населення Полтавщини не буде

21 жовтня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. Було прийнято рішення залишити тарифи на опалення та гаряче водопостачання для населення Полтавщини на рівні 2020-2021 років.

Під час засідання депутати розглянули проєкт рішення «Про встановлення тарифів і постачання гарячої води, що надаються обласним підприємством «Полтаватеплоенерго».

«Комісії вдалося прийняти важливе рішення тарифи для населення не збільшуватимуть. Я вважаю, що це великий успіх. Платіжки для населення області не збільшаться – це головне.  На засіданні комісії вирішено наступне: щомісяця рахуватимуть тариф економічно обґрунтований і тариф, що застосовується, а також різницю, помножену на фактичну кількість гігакалорій. Ця сума компенсуватиметься державою обласному бюджету, а обласний бюджет – підприємству. Тож, наголошую, що тариф для населення в опалювальний період 2021-2022 років буде таким, як у період 2020-2021 опалювального періоду», розповів Сергій Бєлашов, голова постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, очільник фракції «Батьківщина» обласної ради.

На комісії розглянули проєкт рішення «Про надання згоди на здійснення реконструкції існуючих котелень та укладення договорів про спільну діяльність».

«Єдиний ефективний шлях до зменшення використання енергоресурсів – модернізація котелень, зауважив Сергій Володимирович. – Підсумовуючи засідання комісії, хочу сказати, що депутати «Батьківщини» в Полтавській обласній раді будуть наполягати на тому, щоб тарифи для населення не збільшували. Як на мене, їх можна навіть зменшити. В Україні потрібно збільшити видобуток газу і направити його на потреби населення. Це позиція лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко і всі депутати-батьківщинівці Полтавщини будуть її відстоювати. До вирішення питання тарифів на газ і опалення має долучитися держава. Чому цього не роблять – питання до влади. Ми будемо і надалі відстоювати інтереси українців і зробимо все, що в наших силах для того, щоб українці пережили цю зиму в теплих і затишних домівках».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова