Руслан Богдан заявив про провокації проти «Батьківщини» на Полтавщині

Народний депутат України, голова Полтавської обласної парторганізації Руслан Богдан оприлюднив у ЗМІ Полтавщини та в соцмережах заяву про спроби невідомих осіб у Новосанжарському районі скомпрометувати «Батьківщину» та її лідера.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

За словами Руслана Богдана, 18 вересня близько 15 год. 30 хв. у селі Вовківці Новосанжарського району Полтавщини двоє невідомих чоловіків на автомобілі ВАЗ-2115 сірого кольору (державний номер ВІ 6555 АІ) з провокативною метою їздили від двору до двору, називаючись представниками ВО «Батьківщина», однак не пред’являючи посвідчень особи.

«Начебто за дорученням Юлії Тимошенко вони безкоштовно перевіряли зір у пенсіонерів. «Благодійники» фактично вели перепис людей пенсійного віку, вимагаючи пенсійні посвідчення, та пропонували селянам «за програмою «Батьківщини» придбати окуляри», – розповів Руслан Богдан.

Він наголосив, що це не єдина спроба дискредитувати ВО «Батьківщина» та Юлію Тимошенко.

Руслан Богдан висловив занепокоєння тим, що інструментами для дискредитацій політичної сили ВО «Батьківщина» стають представники найвразливіших верств населення, які й так поставлені чинною владою на межу виживання.

Народний депутат від «Батьківщини» підготував звернення за цими фактами до правоохоронних органів, а також запевнив земляків, що ВО «Батьківщина» завжди відстоюватиме інтереси простих людей, діятиме чесно й відкрито.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова