Руслан Богдан вручив нагороду Герою України Семену Антонцю

Народний депутат України, голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан відвідав Шишацький район та зустрівся з Героєм України, відомим новатором сільського господарства і вченим, засновником товариства «Агроекологія» Семеном Антонцем.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партосередку, Руслан Богдан виконав почесну місію – вручив Семену Антонцю пам’ятну ювілейну медаль НААН України та поспілкувався з аграрієм-легендою.

Під час розмови Герой України зазначив, що з усіх політиків лише Юлія Тимошенко та команда «Батьківщини» реально дбають про розвиток сільського господарства в країні.

«Юлія Володимирівна ніколи б не допустила такого хаосу, який є зараз у державі», – наголосив Семен Антонець.

Зі свого боку Руслан Богдан висловив велику вдячність старійшині екологічного землеробства за непохитну життєву позицію та безцінний досвід.

«Цей досвід має бути поширений та впроваджений у нашій державі, бо, на жаль, нині більшість псевдоаграріїв тільки нещадно експлуатують землю, не думаючи про майбутнє», – наголосив політик.

Народний депутат Руслан Богдан також окреслив позицію «Батьківщини» щодо розвитку сектору АПК та розповів Семену Антонцю про нещодавно підписаний Юлією Тимошенко Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України», що передбачає співпрацю з ГО «Всеукраїнська аграрна рада» й Громадською спілкою «Аграрний cоюз України» в проведенні реформ у сільському господарстві.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова