Руслан Богдан: Влада марно намагається дискредитувати «Батьківщину»

Народний депутат, очільник партійців Полтавщини Руслан Богдан назвав масові звинувачення на адресу «Батьківщини» в порушенні виборчого законодавства ознакою агонії чинної влади, яка недолугими й брутальними методами намагається дискредитувати політсилу та лідера електоральних симпатій Юлію Тимошенко.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партосередку, про це Руслан Богдан заявив в ефірі одного з регіональних телеканалів.

Політик назвав методи, якими діє чинна влада, «точнісінько такими, як у Януковича».

«Раніше я вже переживав звинувачення в таких речах, які навіть важко уявити, але згодом усе це було визнано безпідставним. Тепер така ж сама ситуація. Однаковим є те, що і тоді, і тепер Юлія Тимошенко – беззаперечний політичний лідер, реальний кандидат на президентський пост. І тоді, й тепер – я в її команді», – наголосив голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

За словами Руслана Богдана, влада оприлюднює безглузді звинувачення, придумані нашвидкуруч, через своїх кишенькових депутатів і кишенькових ЗМІ. А це свідчить про явну позицію аутсайдера.

«У Порошенка, вочевидь, киплять мізки через низькі рейтинги, але ж це закономірно: треба було гривню укріплювати, війну закінчувати, як обіцяв, та не виконав обіцянки. Поясни це людям і склади із себе президентські повноваження, а не шукай причини в зовнішніх факторах», – підсумував член парламентської фракції ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова