Руслан Богдан узяв участь у святкуванні Дня села на Полтавщині

Народний депутат України, голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан побував у Лохвицькому районі Полтавщини та взяв участь у святкуванні Дня села Сенча.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Сенча є одним із найдревніших сіл краю – населений пункт засновано 989 року.

За словами Руслана Богдана, такі села є носіями справжньої історії нашої землі, не переписаної на догоду чинній владі.

«Саме такі люди, як ви, творять сучасну історію України», – наголосив у вітальному слові до сенчан «батьківщинівець».

DSCN5853

Руслан Богдан подякував жителям села за те, що довірили йому представляти інтереси 151-го округу Полтавщини, куди входить і Лохвицький район, та подарував громаді з нагоди свята пам’ятну медаль.

Народний депутат зазначив, що одним із головних здобутків своєї роботи у Верховній Раді вважає прийняття закону №3038, за яким 5 відсотків ренти за розробку надр залишатимуть у місцевих бюджетах.

«Це перемога нашої фракції «Батьківщина», саме завдяки цьому закону ваше село, де ведеться нині потужний видобуток вуглеводнів, розбудується, матиме сучасні дороги, розвинену інфраструктуру, усі умови для гідного життя», – сказав політик.

Під час урочистостей Руслан Богдан привітав голову села Віктора Лисого зі вступом до лав ВО «Батьківщина», вручив йому партквиток та побажав завжди дотримуватися головного принципу «батьківщинівців» – працювати для громади і для людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова