Руслан Богдан привітав мешканців Тарандинців, що на Полтавщині, з Днем села

Днями депутат Полтавської обласної ради від «Батьківщини» Лариса Сухопар та очільниця Лубенського районного партосередку Тетяна Гребінник взяли участь у святкуванні Дня села в Тарандинцях, що в Лубенському районі.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку, «батьківщинівці» передали селянам вітання й подарунки від народного депутата України, очільника обласної «Батьківщини» Руслана Богдана.

Руслан Богдан передав до місцевого дитсадка сучасну електроплиту, до сільської амбулаторії – спеціальні медичні засоби. Депутат відзначив також грошовими преміями сім’ї, в яких цьогоріч святкували народини.

За словами Тетяни Гребінник, Тарандинці – одне із найславніших сіл Полтавщини, мала Батьківщина поета Василя Симоненка.

«Тут живуть працьовиті люди і наша фракція, і вся команда «Батьківщини» робить усе задля того, аби наші села розвивалися, а не занепадали», – сказала очільниця «батьківщинівців» району.

Тетяна Гребінник наголосила, що Руслан Богдан не залишає поза увагою жоден із населених пунктів Лубенщини. Нещодавно він допоміг з оснащенням Калайденцівської школи. Наразі цей навчальний заклад став опорним у районі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова