Руслан Богдан: Полтавщина підтримує Юлію Тимошенко

Близько п’яти тисяч осіб прийшли на Володимирський майдан у місті Лубни, що на Полтавщині, аби зустрітися з кандидатом на пост Президента України, лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко та висловити їй свою підтримку.

Як інформує прес-служба обласного партійного осередку, містяни та жителі Лубенського району принесли на зустріч плакати з написами «Лубенщина – за Юлію Тимошенко!», «Юлія Володимирівна, ми Вас підтримаємо!», «Переможе Юлія Тимошенко – переможе Україна!»

За словами народного депутата України, очільника «батьківщинівців» Полтавщини Руслана Богдана, область завжди підтримувала Юлії Тимошенко, а останні соціологічні дослідження показали, що за лідера «Батьківщини» готові віддати голос майже 40 відсотків громадян.

«Люди пов’язують можливість позивних змін в Україні лише з Юлією Тимошенко. Щойно тут, на площі Лубен, сотні жителів міста підходили до наших наметів лише для того, щоб сказати, що голосуватимуть за Юлію Володимирівну. Це ознака справжньої довіри до політика», – каже представник «Батьківщини».

Руслан Богдан наголосив, що сьогоднішня зустріч зміцнить довіру людей до Юлії Тимошенко й підтвердить правильність їхніх політичних симпатій, адже на останньому тижні виборчих перегонів, як і на старті, беззаперечним народним лідером є кандидат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова