Руслан Богдан подякував депутатам Полтавської обласної ради за підтримку

Голова Полтавської обласної партійної організації Руслан Богдан висловив вдячність депутатам обласної ради, які більшістю голосів підтримали звернення до керівництва держави щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, у зверненні наголошується на недопущенні поспішного відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення та необхідності створення законодавчої бази щодо заборони іноземцям купувати українські землі.


Звертаючись до земляків, Руслан Богдан зазначив, що вони проголосували не просто за документ, а за народ України, який, за соціологічними дослідженнями групи «Рейтинг», в переважній більшості – проти продажу землі.

«Земля – це ключове питання для України, від того, чи продаватиметься земля у цей непростий для держави час чи ні, залежить, бути чи не бути нашій державі взагалі»,- наголосив партієць.

Очільник партійців Полтавщини зазначив, що за всю 20-річну історію політсили «Батьківщина» завжди відстоювала інтереси людей. Юлія Тимошенко звернулася до Конституційного суду з проханням невідкладно розглянути подання «Батьківщини» щодо розпродажу землі. Партія використовуватиме всі конституційні засоби, аби не допустити остаточного ухвалення і підписання президентом законів про розпродаж сільськогосподарської землі.

«Ми вдячні кожному, хто приєднався до нас, хто став разом із нами до боротьби за українську землю! За Україну, її багатства, її землю, нині, як ніколи, треба боротися», – переконаний Руслан Богдан.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова