Руслан Богдан передав подарунки громаді до дня села

Народний депутат України, голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан привітав жителів с. Ісківців, що в Лохвицькому районі, з днем села.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, Ісківці – одне з наймальовничіших сіл краю, засноване в сімнадцятому столітті; розташоване воно на території 151-го виборчого округу, який Руслан Богдан представляє у Верховній Раді.

За дорученням Руслана Богдана до жителів Ісковецької громади приїхав депутат Лохвицької районної ради з фракції ВО «Батьківщина» Петро Чорний.

За його словами, народний депутат-«батьківщинівець» цього разу передав місцевій школі ноутбук, принтер, комплект м’ячів, а Будинку культури – сучасні потужні колонки.

«Руслан Богдан постійно допомагає Ісковецькій громаді. За його сприяння виділено кошти на ремонт опалювальної системи сільського Будинку культури, ремонт покрівлі адміністративного приміщення сільради, освітлення двох сільських вулиць», – каже Петро Чорний.

Депутат Лохвицької райради від «Батьківщини» також повідомив, що з ініціативи Руслана Богдана розпочато ще один проект – створення електронного читального залу Ісковецької сільської бібліотеки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова