Руслан Богдан: На Полтавщині знову перемагає «Батьківщина»

Народний депутат України, голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» привітав партійців краю з впевненою перемогою на виборах в ОТГ, що відбулися 24 грудня.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, за попередніми результатами кандидати від «Батьківщини» отримали на Полтавщині майже половину мандатів серед загальної кількості висуванців від усіх політсил.

Diagramma

За словами Руслана Богдана, в Козельщинській ОТГ від ВО «Батьківщина» обрали голову та 17 депутатів із 26, по десять депутатів від «Батьківщини» представлятимуть інтереси громад у Машівській та Петрівсько-Роменській ОТГ. Результати в решті громад ще підраховують.

«Ці вибори були надзвичайно брудними, провладні сили неприховано застосовували брутальні методи та підкуп, на дільницях вимикали світло та чинили провокації, однак наша команда гідно пройшла через усе та довела, що авторитет «Батьківщини» на Полтавщині високий і це є об’єктивною реальністю», – каже очільник «батьківщинівців» регіону Руслан Богдан.

Він також наголосив, що передумовою перемоги «Батьківщини» стала злагоджена робота всієї команди – від депутатів Полтавської обласної ради до рядових партійців краю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова