Руслан Богдан допоміг реконструювати міст на Полтавщині

За сприяння народного депутата України, очільника обласної «Батьківщини» Руслана Богдана, днями в селі Сенчі Лохвицького району введено в дію відремонтований міст.

Як інформує пресслужба Полтавського обласного партійного осередку, стан мосту впродовж тривалого часу залишався однією з найгостріших проблем Лохвиччини, яку нарешті вдалося вирішити.


За словами Руслана Богдана, це ще один приклад командної роботи «Батьківщини» на Полтавщині, адже працювали разом із головою місцевої громади, «батьківщинівцем» Віктором Лисим.

«Цей міст – наслідок діяльності підприємств, що видобувають та транспортують вуглеводні, тож, за домовленістю з представниками видобувної галузі, знайшли матеріали для ремонту, підшукали місцевих підрядників і дали мосту друге життя», – розповів очільник «батьківщинівців» Полтавщини.

Руслан Богдан наголосив, що ремонт покриття мосту вдалося провести в дуже короткі терміни. На черзі – дорога з Лохвиці до Миргорода. Політик запевнив, що зробить усе, аби реконструкція дороги розпочалася вже в цьому році.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова