Руслан Богдан: «Батьківщина» відстоює інтереси громад

24 травня народний депутат України, очільник Полтавської обласної «Батьківщини» Руслан Богдан взяв участь у засіданні круглого столу.

Як повідомляє прес-служба Полтавського обласного партосередку, у заході взяли участь представники ПАТ «Укргазвидобування», органів місцевого самоврядування і виконавчої влади районів краю, де проводиться видобуток вуглеводнів.


Руслан Богдан зазначив, що наразі є всі передумови для того, аби території, на яких працюють підприємства видобувної галузі, розвивалися, а не занепадали. Це передбачає закон №3038, ухвалення якого – ініціатива фракції «Батьківщина» в парламенті.


«Проблема в тому, що не знищена корупційна складова у відносинах громада-видобувна галузь. На Полтавщині, на рівні області, у державі немає господарів, а є хапуги й корупціонери, яким байдуже, що буде з цими землями завтра», – наголосив народний депутат.

Руслан Богдан зазначив, що громади повинні активніше протистояти недобросовісним компаніям-видобувникам аж до позбавлення дозволів на видобувні роботи.

Політик наголосив, що ВО «Батьківщина» – єдина справжня політична сила в Україні, яка завжди відстоюватиме інтереси громад і простих людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова