Рубіжанська «Батьківщина» висловила стурбованість через неефективність реалізації програми «Безпечне місто»

Частина камер відеоспостереження в місті Рубіжному, що на Луганщині, не працюють вже протягом тривалого часу. Торік з міського бюджету витратили велику суму на реалізацію програми «Безпечне місто», проте зараз контролем роботи камер ніхто не займається.

Про це розповів депутат міської ради від партії ВО «Батьківщина» Олексій Ємець.

«Подивився камери в онлайн-режимі, із 47 працює лише 32. У чергового виконкому є два великих монітори, де фіксується зображення з камер, тому побачити кількість працюючого обладнання неважко. Так чому ж третина камер не функціонує? Чи міські посадовці, як завжди, витратили кошти, отримали своє і забули?» – обурився «батьківщинівець».

Олексій Ємець додав, що встановлення камер відеоспостереження мало на меті контроль ситуації в місті для оперативного реагування на можливі порушення громадського порядку.

«Проекти, реалізовані за рахунок міста та програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», мають давати користь. Інакше навіщо їх було пропонувати? Наступного разу інвестори можуть вже не надати нам підтримки, побачивши, що ми не користуємося тим, під що вони надали кошти», – наголосив представник «Батьківщини», пообіцявши найближчим часом порушити це питання на сесії Рубіжанської міськради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова