Робоча зустріч із головами «первинок» Новоушицької ОТГ

Чергова робоча зустріч керівництва Хмельницького обласного осередку «Батьківщини» з головами первинних партійних організацій відбулась у Новій Ушиці, що на Хмельниччині.

Перед  місцевими партійцями виступив перший заступник  голови обласного партосередку Олександр Ковальов.

Він інформував учасників наради про заходи обласного осередку щодо відновлення  діяльності Руху Опору та зусилля обласного активу  партії зі сприяння силам територіальної оборони.  Політик наголосив, що Мінські угоди – це пастка  для  української незалежності, а нинішні агресивні дії  РФ на кордонах нашої країни  – це спонукання  до виконання  цих «домовленостей».  Створення  Уряду національної єдності, що ініціює Юлія Тимошенко, повернення до Будапештського меморандуму та готовність кожного українця боронити свою землі – ось  ті  фактори, що  допоможуть Україні протистояти агресору.

На нараді, в якій взяли участь понад два десятки  місцевих активістів та депутати місцевої ради, поставлено  нові завдання по роботі осередків, покращення взаємодії партійної вертикалі та інформування населення. Всі учасники  зустрічі отримали пакети  агітаційної продукції та методичні матеріали, а кращим партійним активістам Новоушицької ОТГ вручено подарунки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова