Рівненську «батьківщинівку» відзначили за допомогу обдарованим дітям

Депутатка Дубенської міськради, начальниця міського управління освіти Наталія Іваницька отримала подяку за активну участь та сприяння розвитку обдарованих дітей.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Напередодні підбили підсумки III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Команда рівненських юних науковців, до якої увійшли 58 осіб, виборола 27 призових місць. Серед них і учениця Дубенського ліцею №8 Анастасія Шалак. Дівчині не було рівних серед знавців астрономії.

Привітати учнів МАНу з таких феноменальним успіхом вирішив на зустрічі з ними й Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Рівненській області Олександр Корнійчук.

Дякуючи МАНівцям, їх вчителям за пророблену роботу, пан Олександр не забув відзначити і представників місцевої влади, на плечі яких покладені обов’язки сприяти обдарованій молоді. Серед нагороджених і депутатка Дубенської міськради, «батьківщинівка» Наталія Іваницька.

«Ми всі чудово усвідомлюємо, що від сьогоднішнього успіху наших дітей, залежить доля нашої країни. І наш обов’язок створити всі умови для гармонійного інтелектуального розвитку молоді. Я дуже хочу, щоб всі переможці олімпіад, МАНу не шукали кращої долі деінде, а допомагали будувати Україну», – наголосила вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова