Рівненський партієць посприяв в організації перепоховання українських військовиків

Очільник Здолбунівської районної парторганізації Олег Дацюк долучився до пошуку в урочищі «Гурби» поховань учасників національно – визвольних подій.

Як повідомляє пресслужба Рівненської обласної партійної організації, влітку в Гурбенських лісах знайшли рештки 8-ми вояків УПА, які загинули в боях з частинами НКВС у 1944-му році.

З ініціативи Олега Дацюка до пошуків можливих поховань долучили фахівців Українського інституту національної пам’яті. І ось на початку тижня урочисто перепоховали рештки українських бійців до крипти Меморіалу «Герої Гурбенської битви».

У своєму зверненні очільник районної «Батьківщини» Олег Дацюк зауважив, що приємним моментом у цьому дійстві є присутність на заході великої кількості молодих людей.

«Саме вони творитимуть майбутню історію і подальшому переповідатимуть трагічні події минулого своїм нащадкам. Хочеться особливо подякувати людям, які проводять пошукові роботи, котрі небайдужі до трагічних подій, які відбувалися у цих місцях. Ми повинні пам’ятати про кожного захисника, котрі як і колись, так і зараз, роблять одну велику справу – захищають нашу Батьківщину від агресора. Щира дяка їм за це та низький уклін», – наголосив «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова