Рівненські партійці відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Сьогодні депутати фракції «Батьківщина» Рівненської міської ради завітали з подарунками до Товариства сліпих та Міського центру реабілітації.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Олександр Нестерук традиційно відвідав колектив обласної організації Товариства сліпих і передав для них сто продуктових пакетів і 100 пакунків із солодощами.

«Цей день ми присвячуємо мужнім, сильним духом та незламним людям, які щоденно стикаються з труднощами й не легкими випробуваннями, проявляючи волю і непохитну віру в життя.

Люди з інвалідністю –0 повноправні члени нашої громади, які потребують нашої уваги», – наголосив пан Олександр на своїй сторінці у Фейсбук.

«Кожен з нас усвідомлює, наскільки важлива наша підтримка та щоденна увага», – переконана депутатка Олена Нездюр. Зі щирими вітаннями та подарунком – новим смартфоном, вона відвідала Рівненський міський центр комплексної реабілітації «Крок».

За подарунок їй щиро подякував директор закладу Олександр Гомон і зазначив, що цей гаджет «слугуватиме для кращої комунікації з людьми з інвалідністю».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова