Рівненські партійці стурбовані поширенням установ грального бізнесу

На черговій сесії Дубенської районної ради депутати фракції «Батьківщина» ініціювали звернення до Верхової Ради та Кабміну з проханням посилити відповідальність за нелегальний гральний бізнес.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної партійної організації, підставою для цього стала значна кількість нововідкритих залів так званих «державних» лотерей. Насправді ж там процвітає нелегальний гральний бізнес.

«Ми, депутати Дубенської районної ради Рівненської області, просимо розглянути питання вдосконалення чинного законодавства України у сфері державних лотерей та посилення відповідальності за впровадження нелегального грального бізнесу», – сказано у зверненні.

Нині в містах і селах України існує значна кількість напівлегальних ігрових залів, що прикриваються вивісками «Державні лотереї». Через значне поширення закладів грального бізнесу, що працюють фактично без контролю державних органів, процвітає ігроманія, що призводить до значних психологічних проблем, а інколи – й до злочинів. При цьому держава недоотримує податкові надходження від такої діяльності, а державні органи, внаслідок недосконалості законодавства, не мають законних важелів впливу на ситуацію.

«Ми просимо вдосконалити чинне законодавство України у сфері державних лотерей та посилити відповідальність за провадження нелегального грального бізнесу», – йдеться у депутатському зверненні.

Присутні на сесії одноголосно підтримали ініційоване «Батьківщиною» звернення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова