Рівненські партійці підтримали шкільний футбольний турнір

12-й рік поспіль у Рівному проходять змагання серед учнів 5-их класів з футболу на «Кубок майбутніх чемпіонів».

Ідея цих змагань належить голові фракції «Батьківщина» в міськраді Галині Кульчинській та відомому журналісту Миколі Несенюку, а головним меценатом турніру є депутат-«батьківщинівець» Олександр Нестерук.

Цьогоріч участь у змаганнях взяли 32 команди з усіх шкіл Рівного. У фіналі зустрілися юні футболісти ЗОШ №10 та «Гармонії». У запеклій боротьбі з рахунком 2:1 перемогли перші. Втім, призи й подарунки отримали і фіналісти, і півфіналісти змагань.

«Для мене цей турнір став вагомою подією у моєму житті. Щороку з нетерпінням чекаю, аби прийти на стадіон і подивитися як грають наші школярі. Повірте, не завжди у дорослому футболі можна побачити таке завзяття, жагу до перемоги. Тому мені приємно допомагати у проведенні цих змагань», – наголосив Олександр Нестерук.

Приємним сюрпризом для команд стала поява чемпіонів першої ліги і вже учасників прем’єр-ліги з футболу, команди «ВЕРЕС» Рівне на чолі зі своїм тренером Юрієм Віртом. Вони теж принесли від себе подарунки й залюбки сфотографувалися з усіма бажаючими.