Рівненські партійці долучились до протидії поширенню коронавірусу

З ініціативи та підтримки фракції «Батьківщина» у радах різних рівнів Рівненщини пройшли позачергові сесії, на яких виділили кошти на закупівлю захисних масок, костюмів, апаратів штучної вентиляції легенів.

Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, завдяки депутатам фракції «Батьківщина» в обласній раді, на потреби медиків у боротьбі з пандемією з бюджету розвитку виділили 29 мільйонів гривень, які раніше планували спрямувати на депутатські округи.

«Ми переконали колег  і підтримали створення програми запобігання поширенню, діагностики та лікування на території Рівненської області COVID-19.  Передбачили, що на її реалізацію потрібно 99 мільйонів гривень. Кошти на фінансування заходів Програми здійснюватимемо за рахунок коштів  державного бюджету, обласного бюджету,  субвенцій з інших місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України», – наголосив  голова Рівненської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Микола Кучерук.

Партійці вишукують можливість за власні кошти забезпечити місцевих жителів захисними масками. Голова Здолбунівської партійної організації Олег Дацюк закупив для соціальних та медичних закладів району півтори тисячі масок. Очільник Сарненських «батьківщинівців» Микола Костецький передав для лікарів і у відділ соцзахисту понад тисячу масок.

Депутат Рівнеради від фракції «Батьківщина» Олександр Курсик допоміг із предметами захисту для потреб мешканців свого округу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова