Рівненські партійці агітують голосувати за Юлію Тимошенко

Народний депутат України з фракції ВО «Батьківщина» Сергій Євтушок та голова Костопільської районної парторганізації Сергій Ткачук провели зустріч із місцевими медиками.

Про це повідомляє прес-служба Рівненського обласного партійного осередку.

«Батьківщинівці» відвідали центральну районну лікарню, центр первинної медичної допомоги, стоматологічну поліклініку. На всіх зустрічах ішлося про загальне становище в державі напередодні президентських виборів та, звісно, про реальний стан справ у вітчизняній медицині. Медики погоджуються, що так звана медична реформа призвела лише до скорочення видатків на медицину.

«Новий курс України, який змістовно розроблений фахівцями та представлений Юлією Тимошенко, – це зовсім не політика і не популізм, а конкретний шлях відродження української медицини. У ньому саме лікарі прописали шляхи реанімації медичної галузі, адже кому, як не їм, знати як це зробити», – наголосив Сергій Євтушок.

Народний депутат закликав усіх узяти участь у виборах 31 березня, попросив не піддаватися на провокації та вміти розпізнавати й відкидати передвиборний бруд, у який людей втягують не зовсім чисті на руку політтехнологи.

Під час спілкування з медиками парламентарій зізнався, що ніколи в житті не зустрічав сильнішої духом людини за Юлію Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова