Рівненські «батьківщинівці» висадили алею пам’яті героїв АТО

Активісти Рівненської міської організації ВО «Батьківщина» та депутати-«батьківщинівці» 7-8 скликань Рівнеради в парку «Хімік» створили іменну алею героїв АТО.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

За сприяння та допомоги голови міської партійної організації Галини Кульчинської та депутата Олександра Нестерука, усього висадили 21 саджанець дуба. На кожному з них мами та дружини своїми турботливими руками прив’язали бірки з іменами та датами життя своїх синів і чоловіків, які не повернулися зі східних кордонів України живими. З часом біля кожного дерева буде пам’ятна табличка.

«Запитайте в будь-кого «Яке дерево найміцніше в світі?». Можете не сумніватися у відповіді: «Дуб!». Дуб – українське дерево, яке символізує силу, міць, витривалість та впевненість. Саме тому ми вибрали 21 саджанець найміцнішого дерева, покликали родини наших загиблих в АТО хлопців, аби сьогодні разом висадити в парку «Хімік» (мікрорайон «Ювілейний») пам’ятну алею іменних дубів. Дякую рівненській міській «Батьківщині»  за чудову ідею та організацію висадки пам’ятної алеї. Щиро дякуємо рідним та родинам загиблих, які долучилися до сьогоднішньої події», – зазначила Галина Кульчинська.

«Ми присвятили алею іменних дубів не вигаданим Богам, а справжнім, мужнім, сильним Героям, які поклали своє життя за нашу Батьківщину на війні з російським агресором. Родини загиблих закарбували імена хлопців і віднині – це їх алея. Кожен дуб отримав свою частинку тепла рідних і тепер пустить міцне коріння, що збереже пам‘ять про хлопців на століття», – наголосив Олександр Нестерук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова