Рівненська «Батьківшина» виступила проти подвійних стандартів та кулуарних домовленостей.

На черговій сесії Рівненської обласної ради депутати провладних фракцій відмовилися голосувати за призначення ряду керівників комунальних закладів області.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної парторганізації, це викликало обурення у голови фракції «Батьківщина» Миколи Кучерука.


За словами політика, позиція «Батьківщини» в обласній раді чітка й зрозуміла – якщо колектив комунального закладу на посаду свого керівника підтримує єдиного кандидата, а комісія голосує за цю ж людину, то обов’язок депутатів підтримати це рішення.

«Насправді виходить, що коли людина неугодна владі, то її можна ігнорувати всупереч рішенню колективу та комісії. Також привозити на сесію людей, які б не давали виступити й висловити позицію, що суперечить баченню керівництва області», – сказав Микола Кучерук.

Політик розповів, що депутати від «Батьківщини» наполягали, аби всі кадрові питання щодо призначення керівників Олександрійської спеціалізованої мистецької школи-інтернату I-III ступенів, Мізоцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів, Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів, Великомежиріцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів голосували пакетом і обов’язково підтримали.

Депутати від Блоку Петра Порошенка не дослухалися до зауважень «Батьківщини» й відмовилися голосувати за внесення питання щодо призначення керівника Великомежирицької школи до порядку денного. Так само вкотре відмовилися підтримати призначення на посаду директора обласного краєзнавчого музею Олександра Булигу, хоча його підтримують і колектив закладу, і комісія.

Провокативні дії влади Микола Кучерук назвав ганьбою.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова