Рівненська «Батьківщина»: Знову в хід ідуть технології чорного піару

Розповсюдження фейків про «Батьківщину» та її лідера – це спроба відволікти увагу українців від нагальних проблем.

Про це на прес-конференції в Рівному заявив голова обласної парторганізації Микола Кучерук.

«На політичних опонентів чиниться тиск, насамперед з боку провладної партії. На жаль, нічого не змінилося: що було за Януковича, те ж саме – за Порошенка. У хід ідуть технології чорного піару», – наголосив очільник Рівненської обласної «Батьківщини».

Микола Кучерук уточнив, що влада найчастіше переслідує саме представників «Батьківщини».

«Нині проти «батьківщинівців» порушено дуже багато кримінальних справ по всій Україні, влаштовують обшуки, залякують голів обласних парторганізацій, як-от Київської й Одеської. Можна навести багато прикладів, які свідчать про зачистку знаних людей, що співпрацюють з «Батьківщиною» і підтримують Юлію Тимошенко», – сказав він.

На переконання голови Рівненського міського партосередку ВО «Батьківщина» Галини Кульчинської, нині в політичному житті України відбувається те ж саме, що й за часів Кучми.

–«Юлію Тимошенко гнобили, намагалися посадити за ґрати. Зараз усе повторюється. Єдина відмінність у тому, що тепер це роблять значно цинічніше, підступніше й віртуозніше», – зазначила під час прес-конференції голова Рівненської міської парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова