Рівненська «Батьківщина» занепокоєна недофінансуванням освітянської галузі

На черговій сесії Рівненської міськради з ініціативи фракції «Батьківщина» ухвалили звернення до прем’єр-міністра України та міністра освіти.

Депутати вимагають надати на освіту Рівного субвенції з державного бюджету, як це визначено Конституцією, повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Через брак коштів у школах Рівного існує загроза, що з 1-го вересня класи з поглибленим вивченням іноземних мов будуть ділити не на три, як того вимагають методичні рекомендації, а на дві групи. Це унеможливить якісне вивчення дітьми іноземних мов.

«До наших депутатів звернулися батьки рівненських школярів. Наразі є загроза, що предмети, які вивчають поглиблено, тепер викладатимуть у численніших групах, відповідно погіршиться і якість знань. Спільно з батьками учнів ми написали звернення й вимагаємо виконувати накази міністерства: там чітко вказано розділення класів на три, а не на дві групи», – звернувся до колег депутат-«батьківщинівець» Олександр Курсик.

За словами голови фракції «Батьківщина» в Рівненській міськраді Галини Кульчинської, у першому півріччі на освітянську галузь з міського бюджету додатково виділили 17 млн гривень, а потрібно в рази більше.

«На моє переконання, якщо ми дійсно хочемо, щоб діти добре знали іноземні мови, українську мову, інформатику чи інші предмети, без яких не обійтись, ми маємо зберегти поділ груп і знайти кошти. Якщо уряд наше звернення проігнорує, будемо знову шукати кошти в місцевому бюджеті, адже йдеться про 25 тисяч рівненських школярів», – наголосила представниця «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова