Рівненська «Батьківщина» забезпечила районну лікарню сучасним УЗД-апаратом

За сприяння депутата Рівненської облради від ВО «Батьківщина» Ксенії Павловської Степанська районна лікарня отримала новий УЗД-апарат вартістю в півмільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Степанська районна лікарня надає кваліфіковану медичну допомогу більш як 17 тисячам людей з навколишніх сіл, а наявне устаткування вже давно морально застаріло.

«Новий УЗД-апарат для лікарні був лише мрією. Ми звернулися до депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської з проханням допомогти. Наші хворі не завжди можуть дістатися до міст Сарни чи Рівне. Та й там треба вистояти черги. За втрачений час у діагностуванні та лікуванні доводиться платити здоров’ям! Бог почув наші молитви. Ми досі не можемо повірити, що мрія здійснилася!» – зауважила виконувач обов’язків головного лікаря медзакладу Алла Скачко.

Тепер місцеві мешканці зможуть пройти діагностику у своїй лікарні.

«Я щаслива від того, що моя мала батьківщина, мій рідний Степань, у якому пройшло моє дитинство, отримав новий УЗД-апарат. Розумію, що наша лікарня, яку вже не перший рік хочуть закрити, буде процвітати й розвиватися. Наш край потребував цього діагностичного обладнання, як повітря. Переконана, наші лікарі зроблять усе можливе, аби люди вчасно отримували діагностику на місці. Цей УЗД-апарат стане легенями Степанської районної лікарні. Дуже вдячна благодійникам з «Манус дей», особисто Андрію Доценку, за допомогу, за чуйність і велике серце», – поділилася враженнями від події депутат Ксенія Павловська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова