Рішення Черкаського міськвиконкому попередило соціальний вибух

Рішення виконкому Черкаської міської ради про послаблення карантинних заходів для місцевих підприємців фактично убезпечило обласний центр від соціального бунту.

Про це заявив депутат міськради від «Батьківщини», перший заступник голови обласної парторганізації Юрій Тренкін у коментарі журналістам.

Партієць наголосив, що жителям Черкас, які на період карантину залишилися без будь-якої підтримки центральної влади, за тиждень-другий не було б за що купити їсти своїм дітям і стареньким батькам. Дрібні підприємці залишилися за межею виживання.

«Запроваджуючи карантин, центральна влада мала б забезпечити його виконання у частині підтримки своїх громадян, як це зробили уряди інших країн. Натомість, надання соціальних пільг, дотацій для малозабезпечених верств населення, послаблення податкового тиску для бізнесу залишилися на рівні обіцянок. Влада під час пандемії не забезпечила своїх громадян навіть елементарним – масками, дезінфікуючим розчином», – наголосив Юрій Тренкін.

Він зауважив, що аби міська влада Черкас не послабила карантин, то люди вийшли б на вулиці проти недолугих дій влади.

Партієць також зазначив, що карантин у Черкасах не відмінено, а лише пом’якшено в окремих напрямках. При цьому рішення міської влади прийняте на підставі суттєвої аналітики щодо розповсюдження коронавірусу в місті.

«На основі детального аналізу ухвалено рішення, яке відновлює соціальну справедливість і дозволяє відкриття маленьких магазинчиків за умови суворого дотримання протиепідемічних  вимог – дистанція між людьми, наявність маски, дезінфікуючих засобів», – пояснив Юрій Тренкін.

Політик також зауважив, що це не рішення виключно міського голови Анатолія Бондаренка, або певних депутатів. Це рішення громади, яку висловив виконавчий комітет і міський голова. Наразі навколо міського голови об’єдналася вся громада Черкас.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова