Релігійні організації Одещини підтримують ініціативу Юлії Тимошенко з денонсації Стамбульської конвенції

Після прийняття Стамбульської конвенції Верховною Радою України, на сайті Президента з’явилась петиція із закликом денонсувати Закон про її ратифікацію, ініційована Юлією Тимошенко.

Стамбульська конвенція запроваджує поняття «гендер», як ідеологічний концепт самоідентифікації людини, з чим не погоджуються релігійні спільноти України, адже ігнорування факту наявності біологічних статей, які характеризують жінку або чоловіка, та пов’язане з цим зобов’язання навчати дітей нестереотипним гендерним ролям несе загрози спотворення у молодого покоління своєї статевої ідентичності, популяризації одностатевих сексуальних стосунків та поширення випадків захворювання на гендерну дисфорію серед дітей і молоді.

Для збору підписів під петицією та роз’яснення головних загроз Стамбульської конвенції для українського суспільства, «Батьківщина» Одещини розпочала роботу з представниками духовенства та громадськістю.

Голова Одеського обласного партосередку Олег Радковський, керівник партосередку міста Одеса Михайло Поживанов та очільник міської молодіжки партії Сергій Шутов провели зустрічі з Духовною Радою Християн Одеської області, на якій представники духовенства підписали спільне Звернення до Президента України щодо денонсації Закону про ратифікацію Стамбульської конвенції.

«На зустрічі з духовенством керівники восьми релігійних організацій Християн Одещини висловили повну підтримку ініціативи Юлії Тимошенко з денонсації Стамбульської конвенції, заради збереження цілісності українського суспільства, інституту сім’ї та майбутнього наших дітей, – розповів Олег Радковський. – Також ініціативу лідера партії підтримала Одеська Єпархія Православної Церкви України, від імені якої Єпископ Одеський і Балтський, отець Афанасій теж підписав Звернення до Президента».

Варто зазначити, що ряд європейських країн – Великобританія, Польща, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина, відмовилися від ратифікації Стамбульської конвенції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова