Районні та міські ради Тернопільщини виступили проти продажу землі

10 районних та 6 міських рад на Тернопільщині ухвалили рішення про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питань заборони продажу земель сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

За словами очільника Тернопільської обласної «Батьківщини» Василя Деревляного, таке рішення допоможе привернути увагу суспільства і владної верхівки до земельного питання.

На Тернопільщині рішення про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму із земельного питання вже ухвалили: Гусятинська, Зборівська, Збаразька, Лановецька, Підволочиська, Теребовлянська, Борщівська, Козівська, Чортківська, Монастириська районні ради, а також Кременецька, Борщівська, Збаразька, Зборівська, Тернопільська, Бережанська міські ради.

Рішення підтримали: Погрібецька, Пліснянська, Ренівська, Бзовицька сільські ради Зборівського району та Заводська, Заліссянська сільські ради Чортківського району, а також депутати об’єднаних територіальних громад –Коцюбинецької ОТГ Гусятинського району та Скалатської міської ОТГ Підволочиського району.

Нагадаємо, що фракція «Батьківщина» в Тернопільській обласній раді виступила співініціатором рішення про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питань заборони продажу земель сільськогосподарського призначення. Це рішення обласна рада прийняла в квітні цього року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова