Промінь надії від «батьківщинівців»

Голова криворізьких районної та міської організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко та депутатка Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко забезпечили продуктовими наборами сім’ї, у яких виховують дітей з особливими потребами.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівці» організували таку гуманітарну акцію в рамках програми благодійної допомоги спільно зі своїм постійним партнером Благодійним фондом «Добро + Дій» за зверненням керівниці громадської організації «Товариство по захисту прав дітей та дітей-інвалідів «Промінь надії» Ірини Балагурової.

«Піклуватися та допомагати тим, кому зараз найважче, а, тим паче, якщо це діти – найважливіший обов’язок свідомого українця. Тому ми постійно співпрацюємо з благодійними фондами, громадськими організаціями міста та України, допомагаємо криворіжцям, які опинилися в дуже важких умовах, а особливо тим, чия боротьба тривала і продовжується кожного дня», – зазначає Ольга Бабенко.

Громадська організація «Товариство по захисту прав дітей та дітей-інвалідів «Промінь надії» працює в Кривому Розі з 2013 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова