Прилуцька міськрада вимагає скасувати «драконівське» рішення НКРЕКП

На Чернігівщині під час останньої сесії Прилуцької міської ради 28 депутатів (а це більшість) проголосували за звернення до Президента України щодо негайного скасування рішення НКРЕКП про запровадження щомісячної абонентської плати за підключення до газопостачання.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації, фракція «Батьківщина» внесла додаткові правки до проекту рішення, вимагаючи відправити у відставку голову НКРЕКП Дмитра Вовка.

«Олігархи, перейшовши межу здорового глузду, накинули на українців черговий тарифний зашморг у вигляді абонплати за газ. Так, з 1 квітня споживачі будуть вимушені платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу, – йдеться в ухваленому зверненні. – Це рішення болюче вдарить насамперед по простих громадянах, які й так ощадливо споживають газ. Олігархи, зрозумівши, що люди почали економити блакитне паливо, не захотіли втрачати надприбутків і вигадали ще один щомісячний здирницький платіж».

Депутати Прилуцької міськради обурені тим, що влада стала на захист інтересів олігархів, а не пересічних українців.

«Основна наша мета – це захист інтересів простих громадян. Ми вважаємо такі рішення влади треба скасовувати та «рубати на корені», – сказав заступник голови фракції «Батьківщина» в міськраді Володимир Мазуренко.

Нагадаємо, нещодавно НКРЕКП ухвалила рішення про запровадження щомісячної абонентської плати за користування мережами газопостачання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова