Представники «Слуг народу» намагаються сфальсифікувати вибори у Броварах

На виборчих бюлетенях на голову Броварської ОТГ та депутатів міської ради виявили номери, що порушує таємницю голосування.

 Згідно з законом, порядковий номер має бути лише на відривному талоні. На самому бюлетені його не може бути, адже це дозволяє ідентифікувати голоси конкретних людей. 

Голова виборчого штабу «Батьківщини» на Київщині Костянтин Бондарєв переконаний, що кожен, хто був причетний до фальсифікації, має понести кримінальну відповідальність, як це передбачено законом. Політик наполягає на тому, щоб вибори на голову Броварської ОТГ і до Броварської міської ради були скасовані

«Голова ТВК у Броварській ОТГ − це представник«Слуги народу», це вже вкотре доводить намагання Олександра Дубінського спотворити результати місцевих виборів на Київщині. Партія «Батьківщина» вимагає від правоохоронців термінової реакції на нахабне нехтування законом і правами кожного українця, які їм гарантує Конституція. Я глибоко переконаний, що вибори в Броварській ОТГ мають бути скасовані», – заявив Костянтин Бондарєв.

Політик переконаний, що результати виборів будуть спотворені та не відображатимуть реальної картини волевиявлення мешканців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова