Представники Прикарпаття долучилися до дискусії про майбутнє України

Партійці, громадські діячі, підприємці та фермери Івано-Франківщини в п’ятницю, 15 червня, взяли участь у роботі дискусійних панелей Всеукраїнського форуму «Новий курс України».

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, перший заступник голови Івано-Франківської облради «батьківщинівець» Василь Гладій нагадав учасникам форуму, що саме представники «Батьківщини» розробили законодавчі ініціативи про державні гарантії соціально-економічному розвитку гірських населених пунктів.

«Представники Прикарпаття від «Батьківщини», будучи в парламенті, подали законопроект про внесення змін до Закону України «Про статус гірських населених пунктів». Наша мета сьогодні – стимулювання розвитку традиційного для горян господарства, надання різноманітних соціальних послуг, збільшення розмірів державних пенсій та стипендій, розвиток та розбудова транспортної й дорожньої інфраструктури», – сказав Василь Гладій.

За його словами, Юлія Тимошенко запевнила представників Прикарпаття, що потреби мешканців гірських населених пунктів будуть обов’язково враховані в стратегічній програмі «Новий курс України».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова