Представники «Батьківщини» зустрілися з фермерами Житомирщини

Народний депутат України Іван Кириленко разом з очільницею «батьківщинівців» Житомирщини Анжелікою Лабунською провели зустріч із фермерами області.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, зустріч проходила в Житомирському національному агроекологічному університеті.

Учасники зустрічі обговорити проблеми ведення сільськогосподарського бізнесу в Україні і зокрема на Житомирщині. На зібранні також були присутні  студенти вищого навчального закладу.

Народний депутат від «Батьківщини» Іван Кириленко розповів про стратегію партії в питанні розбудови фермерства в Україні, відповів на запитання учасників та запропонував фермерам співпрацю.

Депутат Житомирської обласної ради, голова обласного осередку «Батьківщини» Анжеліка Лабунська підняла питання передачі землі громадам.

«У Житомирській області вже складено план, коли і якій громаді передавати землю, але є велика проблема, що коли дозволять передачу землі, вже нічого буде передавати. Люди, які виросли на землі, по 6 років не можуть оформити свою землю, яку вони обробляють,» – заявила очільниця «батьківщинівців» Житомирщини.

Іван Кириленко наголосив, що Україна повинна переробляти продукти сільського господарства й виходити на світовий ринок із готовою продукцією. Це дасть поштовх до створення додаткових робочих місць і принесе вдесятеро більше прибутку державі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова