Представники «Батьківщини» взяли участь у навчальному курсі Асоціаціації малих міст України – «Ліга громад»

Голови громад – наші герої. Вони допомагають людям не губитися під час ракетних атак, відключень електроенергії та нових загроз.

З метою підвищення ефективності роботи та здобуття нового досвіду голова Ратнівської селищної громади, керівник Ковельської районної організації ВО «Батьківщина» Віталій Бірук, голова Зимнівської сільської територіальної громади, керівник Зимнівської організації ВО «Батьківщина» В’ячеслав Католик взяли участь у курсі створеному за сприяння Асоціаціації малих міст України спільно з КШДУ, підтримки Фонду Східна Європа та швейцарсько-української Програми EGAP під назвою – «Ліга громад».

До першого модулю навчання долучилося 30 голів громад з усіх куточків України. Модуль тривав три дні в Київська школа державного управління ім. С. Нижного. Протягом наступних двох днів учасники курсу взяли участь в інтенсивному навчанні та різноманітних екскурсіях, ознайомились з надбанням нових soft skills у сфері стратегій, управління та комунікацій.

«Підвищуємо професійність задля розвитку нашої – Ратнівської селищної територіальної громади», – зауважив Віталій Бірук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова