Представники «Батьківщини» пройшли стажування у Брюсселі

Представники «Батьківщини» взяли участь у програмі стажування для молодих політиків країн Східного партнерства ЄС «How Europe Works», яку проводили Інститут Роберта Шумана та Вілфред Мартенс Центр у Брюсселі.

Як повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації, у навчанні взяли участь представники політичних партій-членів та партнерів Європейської Народної Партії з Грузії, Вірменії, Молдови, Білорусі та України.

У рамках стажування молоді політики відвідали Європейський Парламент, Європейську Комісію, Європейську Раду, Офіс НАТО в Європі, різні фонди та громадські інституції. Учасники програми обговорили майбутнє Європи та України з експрем’єр-міністром Литви, євродепутатом Андріусом Кубіліусом, колишнім міністром закордонних справ та головою Сейму Польщі, євродепутатом Радославом Сікорським, секретарем із міжнародних питань ЄНП Патріком Воллером.

Партію «Батьківщина» на цьому заході представили заступник голови Київської міської парторганізації Олексій Захарченко та представники Київського й Харківського осередків партії Олег Борис і Таїсія Сазонова.

«Впродовж тижня ми змогли на практиці ознайомитися з роботою провідних європейських інституцій. Ми мали десятки зустрічей на найвищому політичному та дипломатичному рівні, на яких завжди піднімали українське питання та доносили нашу позицію. Програма буде дуже корисною для кожного молодого українського політика, адже реально дає зрозуміти, як працює Європа, до якої ми так прагнемо. Закликаю колег скористатися можливістю, яку дають нам європейські партнери, взявши участь у подібних програмах. Україні необхідні професійні та обізнані політики» – зазначив Олексій Захарченко.

Учасники стажування залишилися задоволені його результатами та готові втілювати набуті знання, практику та досвід в Україні.

«Після завершення стажування я чітко усвідомив, що альтернативи європейського вектору руху для України немає. Водночас, нам потрібно провести ще багато справжніх реформ, аби доєднатися до об’єднаної європейської родини. Вважаю, що подібні навчальні програми є надзвичайно важливими для українських політиків, адже вони є містком, що об’єднує нас і дозволяє в подальшому налагоджувати тісні стосунки з Європою» – розповів Олег Борис.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова