Представники «Батьківщини» пройшли навчання у Будапешті

З 29 жовтня по 1 листопада у Будапешті проходив І-й етап міжнародної навчальної програми «How Europe Works», організований Інститутом Роберта Шумана.

Як повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації,  у навчанні взяли участь представники політичних партій – членів та партнерів Європейської Народної Партії (EPP) з Грузії, Вірменії, Молдови, Білорусі та України.

«Батьківщину» представили заступник голови Київської міської парторганізації та ГО «Батьківщина молода» Олексій Захарченко, представники Київського та Харківського осередків «Батьківщини» Олег Борис і Таїсія Сазонова.

Учасники слухали лекції про роботу європейських інституцій від провідних політичних експертів, дипломатів, політологів та політичних консультантів. Вони мали цікаві зустрічі в державних установах Угорщини, а також пройшли багато практичних завдань.

Представники «Батьківщини» відзначили високий рівень організації навчання та поданого матеріалу.

«Такі навчання дуже корисні для отримання нових практичних знань, європейських форматів та методологій роботи партій. Європейський вибір України був закріплений у Конституції України й іншого шляху в нас не може бути. Сьогодні важливо зрозуміти як працюють інституції ЄС і яке місце займатиме в них Україна. Це навчання стало чудовою платформою для донесення українських меседжів до європейських політиків, зокрема до дипломатів Міністерства закордонних справ Угорщини» – поділився враженнями Олексій Захарченко.

ІІ етап програми відбудеться на початку грудня в Брюсселі. Учасники зможуть відвідати Європейський Парламент, Європейську Комісію, Європейську Раду, Офіс НАТО у Європі та інші інституції, де спілкуватимуться з високопосадовцями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова